Середа, 16.01.2019

Сайт відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

www.portal.rada.gov.ua

www.president.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.mon.gov.ua

http://dniokh.gov.ua

Педпреса

Портал Академії

Регіональний центр зайнятості

http://osvita.ua/

http://krasnogradrda.gov.ua/

 

Інформація про відділ освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Освітня стратегія району спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, підвищення якості освітніх послуг з урахуванням демографічної ситуації відповідно до вимог суспільства, стану соціально-економічного розвитку, запитів громадян і потреб держави й району.

Проблемна тема району: "Розвиток професійної компетентності педагога щодо формування 
ціннісних орієнтацій особистості"
Очолює відділ освіти ТУРОВА Антоніна Іванівна,
яка має 37 років педагогічного стажу та звання "Відмінник освіти України".
Працює в установі з 14 липня 2010 року
Структура та контакти

Структура відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Телефони: 

05744 70263 начальник відділу освіти; 

05744 72066 головний спеціаліст відділу освіти; 

05744 70329 завідувач методичного центру відділу освіти; 

05744 70328 приймальня начальника відділу освіти; 

Електронні адреси: 

pr.krasnograd@dniokh.gov.ua, nach.krasnograd@dniokh.gov.ua

Дошкільна освіта

З 01.09.2018 року вихованцями закладів дошкільної освіти є 1034 дитини, функціонує 45 вікових груп, у тому числі 1 інклюзивна.

Загальна середня освіта

У 2018/2019 навчальному році освітній процес продовжився у 18 закладах освіти, з них: 14 закладів загальної середньої освіти, у тому числі 1 - в опорному закладі з 2 школами-філіями Берестовеньківської та Іванівської, 3 позашкільних закладах та 1 міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Учнями 1-11 класів стали – 3527 дітей шкільного віку, вихованцями позашкільних навчальних закладів 3374  дитини. У 2018/2019 навчальному році у закладах загальної середньої освіти функціонує 199 класів, з них 5 класів з інклюзивною формою навчання.

Позашкільна освіта

У районі працює 3 заклади позашкільної освіти: Красноградський районний Центр позашкільної освіти (РЦПО), Красноградський районний Центр дитячої та юнацької творчості (РЦДЮТ), Красноградська дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ). Позашкільною освітою охоплено 3374 дитини.

Діяльність закладів позашкільної освіти району організаційно  побудована за пріоритетними напрямами:

- соціально-реабілітаційний напрям;

- художньо-естетичний напрям;

- еколого-натуралістичний напрям;

- туристсько-краєзнавчий напрям;

- науково-технічний напрям;

- дослідницько-експериментальний напрям;

- фізкультурно-спортивний напрям;

- дитячі громадські ініціативи в системі позашкільної освіти.

Красноградський районний Центр дитячої та юнацької творчості є опорним закладом з питань природоохоронної та екологічної роботи, методичним центром по організації туристсько – краєзнавчої роботи в районі. У закладі створено умови для вибору вихованцями різних видів діяльності відповідно до їх інтересів та запитів батьків. З метою реалізації здібностей і талантів учнів, Красноградський РЦДЮТ є організаційним центром районних масових заходів: фестивалів дитячої творчості, оглядів-конкурсів творчих колективів, конкурсів, виставок образотворчого та декоративно- вжиткового мистецтва та координує роботу районної ради старшокласників як виконавчого органу районної дитячої асоціації «Сузір'я».

Красноградська дитячо – юнацька спортивна школа – позашкільний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні і створює необхідні умови для фізичного розвитку учнів. Заклад є опорним з організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в районі.

Красноградський РЦПО є опорним закладом у районі щодо використання інноваційних технологій для створення дієвої системи пошуку і підтримки обдарованих дітей та запровадження моніторингових досліджень у позашкіллі.

Кадрове забезпечення

У закладах освіти працюють 552 педагогічних працівника, із них: у закладах загальної середньої освіти – 453, дошкільних (ЗДО №5, №17) – 49, позашкільних – 50. З повною вищою освітою - 431, мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 183, педагогічне звання «учитель-методист» - 30, «старший учитель» - 58, «вихователь-методист - 12, «керівник гуртка методист»-8.

Нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України- 34, нагрудним знаком “Відмінник освіти України” - 10, нагрудним знаком “Василь Сухомлинський” - 2, нагрудним знаком “Софія Русова” – 2.

Матеріально-технічне забезпечення

За кошти затверджені обласним конкурсом міні-проектів «Разом у майбутнє» проведені роботи у навчальних закладах району на суму 726,3 тис. грн., а саме:

- капітальний ремонт по заміні віконних та дверних блоків на енергозберігаючі у дошкільному підрозділі Красноградського НВК №2;

- капітальний ремонт по заміні віконних та дверних блоків на енергозберігаючі у дошкільному підрозділі Красноградського НВК №3;

- капітальний ремонт виставкової зали із заміною вікон та дверей Красноградського РЦПО,

- капітальний ремонт приміщення їдальні Петрівського НВК.

Велика робота проведена по зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів району за кошти районного бюджету на суму 9880,2 тис. грн., а саме:

- замінено віконні та дверні блоки у Берестовеньківській філії Красноградського багатопрофільного ліцею, Красноградському НВК №2, Іванівській філії Красноградського багатопрофільного ліцею, Кобзівському НВК, Красноградському районному Центру дитячої та юнацької творчості;

- відремонтовано покрівлі у Піщанському НВК, дошкільному підрозділі Піщанського НВК та котельні Березівського ЗЗСО І-ІІ ступенів;

- утеплено фасад приміщення харчоблока у Красноградському ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка;

- проведено реконструкцію головного входу з влаштуванням пандусу Красноградського НВК № 2;

- проведено ремонт кабінету фізики з лаборантською Наталинського НВК;

- замінено системи теплопостачання у Красноградському НВК №3, Красноградському РЦДЮТ, дошкільному підрозділі Наталинського НВК;

- проведено ремонт харчоблоку у Берестовеньківській філії Красноградського багатопрофільного ліцею;

- проведено капітальний ремонт другого поверху та класних кімнат у Піщанському НВК;

- проведено капітальний ремонт ґанків Красноградського РЦДЮТ;

- проведено капітальний ремонт подвір’я Красноградського багатопрофільного ліцею.

Заклади освіти Красноградського району співпрацюють з фондами ООН ЮНІСЕФ, УФСІ які надають підтримку у проведенні капітальних ремонтів навчальних закладів та їх оснащення відповідним обладнанням та інвентарем, також підтримує розвиток фізичної культури та спорту в учнівських колективах, а саме:

- капітальний ремонт приміщення дошкільного підрозділу Піщанського НВК для відкриття 2 додаткових дошкільних груп;

- капітальний ремонт по утепленню фасаду та заміні віконних блоків на енергозберігаючі у Красноградському ДНЗ №17;

- допомога у наданні обладнання та інвентарю для нових груп у діючих ДНЗ (Піщанський НВК, Кобзівський НВК, Петрівський НВК);

- встановлення спортивного майданчика з тренажерами у Красноградському НВК № 2.

Інформатизація

Станом на 01.01.2019 у 14 закладах загальної середньої освіти району використовується 398 одиниць комп’ютерної техніки, функціонує 18 навчальних комп’ютерних комплексів з різних джерел фінансування. Кількість закладів освіти, що мають мультимедійне обладнання: ноутбук - 14 ЗЗСО (кількість 22 одиниць); мультимедійний проектор - 14 ЗЗСО (кількість 51); мультимндійну (інтерактивну) дошку - 10 ЗЗСО (кількість 26). Показник навантаження на 1 комп’ютер у районі становить 12,7. До мережі Інтернет за різними типами з’єднання підключено 14 закладів загальної середньої освіти та 2 філії. 14 ЗЗСО, 4 ЗПО та 2 ЗДО мають власні веб-сторінки.

Організація харчування

Гарячим харчуванням охоплені учні 1-11 класів (3412 дитини) у повному обязі. Безкоштовно у загальноосвітніх навчальних закладах харчуються 1409 учнів 1- 4 класів та 198 дитей  пільгових категорій. Вартість харчування учнів 1- 4 класів та учнів пільгової категорії складає 16,00 гривень, вихованців дошкільних навчальних закладів - 32,00 гривні.

Підвіз учнів та вчителів до навчальних закладів

У районі вирішено питання щодо регулярного підвезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів. Для учнів та вчителів організовано безкоштовний підвіз до місць навчання, роботи та у зворотному напрямку. Підвозом забезпечено 776 учнів та 139 педагогічних працівників.

Фінансування освіти

На утримання навчальних закладів району виділено кошти в сумі 125478,9 тис. грн. Середня заробітна плата по району складає 5111 грн. Вартість утримання одного учня в загальноосвітніх навчальних закладах складає 20926 грн., однієї дитини в дошкільних навчальних закладах - 24585 грн.

Пріоритети освітнього напряму:

У навчальному році відділ та заклади освіти працюватимуть над  наступними завданнями:

1. Створення умов для повного охоплення суспільною дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку.

2. Упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, удосконалення змісту освіти відповідно до Державних стандартів загальної середньої освіти, впровадження сучасних педагогічних технологій, підвищення якості знань учнів.

3. Забезпечення оптимального охоплення навчанням  дітей шкільного віку.

4. Удосконалення системи моніторингу якості освіти на кожному управлінському рівні, координація ефективності кожної колективної та індивідуальної форми методичної роботи для вдосконалення фахової підготовки і підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

5. Поглиблення комп’ютеризації шкіл району, надання усім загальноосвітнім навчальним закладам швидкісного доступу до мережі Інтернет з використанням сучасних технологій з’єднання та використання освітніх ресурсів.

6. Посилення виховної ролі навчальних закладів, ефективності їх роботи з формування моральності, духовності, національної самосвідомості учнів, розвитку самоврядування в дитячих колективах; створення в загальноосвітніх навчальних закладах здоров’язберігаючого середовища, культивування знань про здоров’я.

7. Створення умов для навчання дітей з особливими потребами (інклюзивне навчання).

8. Розвиток мережі гуртків, секцій, студій у позашкільних навчальних закладах.

9. Утвердження високого соціального статусу вчителя в суспільстві шляхом матеріального та морального заохочення кращих педпрацівників, науково-методичної підтримки творчо працюючих педагогів

Наші контакти

Телефони:

05744 70263 начальник відділу освіти; 

05744 70328 приймальня начальника відділу освіти; 

05744 72066 головний спеціаліст відділу освіти; 

05744 70329 завідувач методичного центру відділу освіти

Структура відділу освіти

Електронні адреси:

pr.krasnograd@dniokh.gov.ua,  nach.krasnograd@dniokh.gov.ua

Пошук

http://sadik.kh.ua/ua/

http://nus.org.ua

http://www.unicef.org/ukraine/ukr/

http://la-strada.org.ua

Національна дитяча гаряча лінія
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Красноград 2019