П`ятниця, 18.09.2020

Сайт відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

www.portal.rada.gov.ua

www.president.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.mon.gov.ua

http://dniokh.gov.ua

Педпреса

Портал Академії

Регіональний центр зайнятості

http://osvita.ua/

http://krasnogradrda.gov.ua/

http://krrada.kh.ua/

 

Інформація про відділ освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Освітня стратегія району спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, підвищення якості освітніх послуг з урахуванням демографічної ситуації відповідно до вимог суспільства, стану соціально-економічного розвитку, запитів громадян і потреб держави й району.

Проблемна тема району: "Розвиток професійної компетентності педагога щодо формування 
ціннісних орієнтацій особистості"
Очолює відділ освіти ТУРОВА Антоніна Іванівна,
яка має 37 років педагогічного стажу та звання "Відмінник освіти України".
Працює в установі з 14 липня 2010 року
Структура та контакти

Структура відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Телефони: 

05744 70263 начальник відділу освіти; 

05744 72066 головний спеціаліст відділу освіти; 

05744 70329 завідувач методичного центру відділу освіти; 

05744 70328 приймальня начальника відділу освіти; 

Електронні адреси: 

pr.krasnograd@dniokh.gov.ua, nach.krasnograd@dniokh.gov.ua

Дошкільна освіта

З 01.09.2019 року вихованцями закладів дошкільної освіти є 1014 дітей, функціонує 46 вікових груп, у тому числі 3 інклюзивних.

Загальна середня освіта

У 2019/2020 навчальному році освітній процес продовжився у 18 закладах освіти, з них: 14 закладів загальної середньої освіти, у тому числі 1 - в опорному закладі з 2 школами-філіями Берестовеньківської та Іванівської, 3 закладах позашкільної освіти та 1 міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Учнями 1-11 класів стали – 3674 дітей шкільного віку, вихованцями закладів позашкільної освіти 3374  дитини. У 2019/2020 навчальному році у закладах загальної середньої освіти функціонує 201 клас, з них 18 класів з інклюзивною формою навчання.

Позашкільна освіта

У районі працює 3 заклади позашкільної освіти: Красноградський районний Центр позашкільної освіти (РЦПО), Красноградський районний Центр дитячої та юнацької творчості (РЦДЮТ), Красноградська дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ). Позашкільною освітою охоплено 3374 дитини.

Діяльність закладів позашкільної освіти району організаційно  побудована за пріоритетними напрямами:

- соціально-реабілітаційний напрям;

- художньо-естетичний напрям;

- еколого-натуралістичний напрям;

- туристсько-краєзнавчий напрям;

- науково-технічний напрям;

- дослідницько-експериментальний напрям;

- фізкультурно-спортивний напрям;

- дитячі громадські ініціативи в системі позашкільної освіти.

Красноградський районний Центр дитячої та юнацької творчості є опорним закладом з питань природоохоронної та екологічної роботи, методичним центром по організації туристсько – краєзнавчої роботи в районі. У закладі створено умови для вибору вихованцями різних видів діяльності відповідно до їх інтересів та запитів батьків. З метою реалізації здібностей і талантів учнів, Красноградський РЦДЮТ є організаційним центром районних масових заходів: фестивалів дитячої творчості, оглядів-конкурсів творчих колективів, конкурсів, виставок образотворчого та декоративно- вжиткового мистецтва та координує роботу районної ради старшокласників як виконавчого органу районної дитячої асоціації «Сузір'я».

Красноградська дитячо – юнацька спортивна школа – позашкільний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні і створює необхідні умови для фізичного розвитку учнів. Заклад є опорним з організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в районі.

Красноградський РЦПО є опорним закладом у районі щодо використання інноваційних технологій для створення дієвої системи пошуку і підтримки обдарованих дітей та запровадження моніторингових досліджень у позашкіллі.

Кадрове забезпечення

У закладах освіти працюють 552 педагогічних працівника, із них: у закладах загальної середньої освіти – 453, дошкільних (ЗДО №5, №17) – 49, позашкільних – 50. З повною вищою освітою - 431, мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 183, педагогічне звання «учитель-методист» - 30, «старший учитель» - 58, «вихователь-методист - 12, «керівник гуртка методист»-8.

Нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України- 34, нагрудним знаком “Відмінник освіти України” - 10, нагрудним знаком “Василь Сухомлинський” - 2, нагрудним знаком “Софія Русова” – 2.

Матеріально-технічне забезпечення

Проведена робота по зміцненню матеріально-технічної бази закладів освіти району за кошти районного та обласного бюджетів на суму 17720,8 тис. грн., а саме:

- капітальний ремонт приміщення і заміна віконних блоків на енергозберігаючі у Берестовеньківської філії Красноградського багатопрофільного ліцею;

- капітальний ремонт частини другого поверху Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

- капітальний ремонт теплового пункту Красноградського багатопрофільного ліцею;

- капітальний ремонт по заміні дверних блоків на енергозберігаючі у Хрестищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- капітальний ремонт медіатеки у приміщенні Красноградського багатопрофільного ліцею;

- капітальний ремонт кабінету першого класу  Піщанського навчально-виховного комплексу;

- капітальний ремонт підлоги на третьому та другому поверсі початкової ланки Красноградської гімназії "Гранд";

- капітальний ремонт приміщень першого поверху будівлі Красноградського багатопрофільного ліцею;

- капітальний ремонт вестибюля та першого поверху будівлі Красноградського навчально-виховного комплексу № 3;

-  капітальний ремонт із ліквідації аварійного стану несучих конструкцій приміщення спортивної зали  Добренського навчально-виховного комплексу;

- капітальний ремонт приміщення Красноградського інклюзивно-ресурсного центру;

- капітальний ремонт покрівлі Берестовеньківської філії Красноградського багатопрофільного ліцею;

- капітальний ремонт подвір’я дошкільного підрозділу Піщанського навчально-виховного комплексу;

- капітальний ремонт частини приміщення дошкільного підрозділу Петрівського навчально-виховного комплексу;

- капітальний ремонт покрівель та утеплення фасаду  дошкільного підрозділу Піщанського навчально-виховного комплексу;

- капітальний ремонт подвір’я Красноградського навчально-виховного комплексу № 3;

- капітальний ремонт музичної зали в приміщенні дошкільного підрозділу Красноградського навчально-виховного комплексу №2;

- капітальний ремонт майданчика для проведення урочистих заходів в Красноградському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка;

- капітальний ремонт харчоблоку Миколо-Комишуватського навчально-виховного комплексу;

- капітальний ремонт подвір’я та вхідної групи Берестовеньківської філії Красноградського багатопрофільного ліцею.

Крім того, у 2018 році для закладів освіти району з різних джерел фінансування придбано меблі, обладнання та інвентар на суму 5,7 млн. грн.

Інформатизація

Станом на 01.03.2020 у 14 закладах загальної середньої освіти району використовується 485 одиниць комп’ютерної техніки, функціонує 19 навчальних комп’ютерних комплексів з різних джерел фінансування. Кількість закладів освіти, що мають мультимедійне обладнання: ноутбук - 14 ЗЗСО (кількість 60 одиниць); мультимедійний проектор - 14 ЗЗСО (кількість 60); мультимедійну (інтерактивну) дошку - 6 ЗЗСО (кількість 12). Показник навантаження на 1 комп’ютер у районі становить 12,7. До мережі Інтернет за різними типами з’єднання підключено 14 закладів загальної середньої освіти та 2 філії. 14 ЗЗСО, 4 ЗПО та 2 ЗДО мають власні веб-сторінки.

Організація харчування

Безкоштовно у закладах загальної середньої освіти гарячим харчуванням охоплено 1588 учнів 1 - 4 класів,  з них - 133 дитини пільгового контингенту та 198 учнів 5-11 класів пільгового контингенту. Вартість харчування учнів 1- 4 класів та учнів пільгової категорії складає 16,00 гривень, вихованців закладів дошкільної освіти - 32,00 гривні.

Підвіз учнів та вчителів до закладів освіти

У районі вирішено питання щодо регулярного підвезення учнів та педагогічних працівників до закладів освіти. Для учнів та вчителів організовано безкоштовний підвіз до місць навчання, роботи та у зворотному напрямку. Підвозом забезпечено 813  учнів та 166 педагогічних працівників (18 шкільними автобусами).

Фінансування освіти

Середня заробітна плата в галузі освіта складає 5975 гривень, у тому числі вчителя – 8655 гривень.  Вартість утримання одного учня у закладі загальної середньої освіти протягом  2018 року  складала – 27759 гривень, однієї дитини в закладі дошкільної освіти – 28197 гривень.

Пріоритети освітнього напряму:

У навчальному році відділ та заклади освіти працюватимуть над  наступними завданнями:

1. Створення умов для повного охоплення суспільною дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку.

2. Упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, удосконалення змісту освіти відповідно до Державних стандартів загальної середньої освіти, впровадження сучасних педагогічних технологій, підвищення якості знань учнів.

3. Забезпечення оптимального охоплення навчанням  дітей шкільного віку.

4. Удосконалення системи моніторингу якості освіти на кожному управлінському рівні, координація ефективності кожної колективної та індивідуальної форми методичної роботи для вдосконалення фахової підготовки і підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

5. Поглиблення комп’ютеризації шкіл району, надання усім закладам загальної середньої освіти швидкісного доступу до мережі Інтернет із використанням сучасних технологій з’єднання та використання освітніх ресурсів.

6. Посилення виховної ролі закладів освіти, ефективності їх роботи з формування моральності, духовності, національної самосвідомості учнів, розвитку самоврядування в дитячих колективах; створення в закладах загальної середньої освіти здоров’язберігаючого середовища, культивування знань про здоров’я.

7. Створення умов для навчання дітей з особливими потребами (інклюзивне навчання).

8. Розвиток мережі гуртків, секцій, студій у позашкільних закладах.

9. Утвердження високого соціального статусу вчителя в суспільстві шляхом матеріального та морального заохочення кращих педагогічних працівників, науково-методичної підтримки творчо працюючих педагогів

Наші контакти

Телефони:

05744 70263 начальник відділу освіти; 

05744 70328 приймальня начальника відділу освіти; 

05744 72066 головний спеціаліст відділу освіти; 

05744 70329 завідувач методичного центру відділу освіти

Структура відділу освіти

Електронні адреси:

pr.krasnograd@dniokh.gov.ua,  nach.krasnograd@dniokh.gov.ua

Пошук

https://sadik.kh.ua/

http://sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/

https://data.gov.ua/organization/ministerstvo-osvity-i-nauky-ukrayiny?page=1

http://nus.org.ua

https://legalaid.gov.ua

https://www.unicef.org/ukraine/uk

http://la-strada.org.ua

Національна дитяча гаряча лінія
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Красноград 2020