П`ятниця, 18.09.2020

Сайт відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

www.portal.rada.gov.ua

www.president.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.mon.gov.ua

http://dniokh.gov.ua

Педпреса

Портал Академії

Регіональний центр зайнятості

http://osvita.ua/

http://krasnogradrda.gov.ua/

http://krrada.kh.ua/

Результати проведення
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

 

Графік проведення онлайн-тренінгів з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Графік роботи сезонної школи обдарованих учнів по підготовці до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіа

 

Вже другий рік поспіль учні Красноградського району беруть участь у Всеукраїнській олімпіаді з фізики факультету РБЕКС ХНУ імені В. Н. Каразіна «Радіоолімпіада», яка охоплює талановиту молодь з різних міст України та проходить у два тури: заочний (відбірковий) та очний . 4 та 22 лютого учні 8-11 класів Красноградського ЗЗСО №1 та Піщанського НВК брали участь в очному етапі  Всеукраїнської олімпіади з фізики факультету РБЕКС ХНУ імені В. Н. Каразіна «Радіоолімпіада». Після виконання олімпіадних завдань для них провели екскурсію по  факультету РБЕКС, познайомили з новітніми  розробками факультету, з лабораторією лазерів.

Викладачі факультету прочитали  лекцію з електромагнетизму, познайомили з членами міжнародної організації IEEE (міжнародна некомерційна асоціація спеціалістів в області техніки), яка є світовим лідером в області розробки стандартів з радіоелектроніки, електротехніки та апаратному забезпеченню обчислювальних систем та мереж.

Після участі в олімпіаді, на якій  учні розв’язували завдання з радіофізичної тематики, відбувся майстер-класі з радіофізики від студентів факультету.

За рішенням журі переможцями олімпіади стали:

Диплом ІІ ступеня:

Ільченко Андрій Михайлович (11 клас Піщанського НВК).

Диплом ІІІ ступеня:

Сирова Вероніка Костянтинівна (8 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

Машкіна Ангеліна Сергіївна ( 8 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

Зінченко Данііл Олександрович (9 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

Юрченко Володимир Миколайович (9 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

Ярошенко Владислав Сергійович (9 клас Красноградського ЗЗСО № 1)

Козієва Анастасія Володимирівна (11 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

Сегеда Альбіна Олегівна (11 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

Олефіренко Михайло Євгенович (11 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

Бринза Ірина Юріївна (11 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

Поспєлова Олена Євгеніївна (10 клас Красноградського ЗЗСО № 1);

 Ірклієнко Яна Олександрівна (10 клас Красноградського ЗЗСО № 1).

Учні отримали пам’ятні і подарунки з логотипом факультету радіофізики ХНУ імені В. Н. Каразіна.


«Що? Де? Коли?»

З метою популяризації різних форм інтелектуальної діяльності, в тому числі інтелектуальних ігор серед учнівської молоді,  надання можливості найбільш обдарованій частині школярів району реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал, на базі Красноградського РЦПО проведено чемпіонат району з інтелектуальної  гри «Що? Де? Коли?» серед старшокласників закладів загальної середньої освіти.

У фінальній грі взяли участь команди:

«Темп» Красноградського ЗЗСО І-ІІІ ст.. №1 ім. О.І.Копиленка;

«Інтел-тайм» Красноградського НВК №2;

«Інтербрейн» Красноградського НВК №3;

«Домінанта» Красноградського багатопрофільного ліцею;

«Знавці» Красноградської гімназії «Гранд»;

«Фенікс» Піщанського НВК;

Гра була дуже напруженої, всі команди підготувалися й претендували на перемогу. В результаті за підсумками двох турів призові місця розподілилися таким чином:

-І місце - команда «Знавці» Красноградської гімназії «Гранд»;

-ІІ місце – команда «Темп» Красноградського ЗЗСО І-ІІІ ст.. №1 ім. О.І.Копиленка;

-ІІ місце - команда «Інтербрейн» Красноградського НВК №3;

-ІІІ місце – команда «Інтел-тайм» Красноградського НВК №2;

-ІІІ місце – команда «Домінанта» Красноградського багатопрофільного ліцею

-ІІІ місце – команда «Фенікс» Піщанського НВК;

Пишаймося нашою молоддю та бажаємо їм успіхів і подальших перемог на обласному чемпіонаті гри у місті Харків, в якому наш район буде представляти команда «Знавці»!


Графік роботи сезонної школи для обдарованих дітей з 02.01.2020-10.01.2020

Закінчився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у якому взяли участь 895 учнів закладів загальної середньої освіти. З результатами можна ознайомитись за посиланням (Протоколи олімпіад).

Наступний етап - підготовка до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Графік роботи сезонної школи обдарованих за посиланням

 


 МАН-2020

МАН - Олімпіади - 2019-2020

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації в сучасному суспільстві, в період з 01.11.2019 по 05.12.2019 проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств,  створених на базі закладів освіти Красноградського району. В конкурсі брали участь 32 вихованця наукових товариств.

 

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, це один з найскладніших інтелектуальних конкурсів для учнів. Написана науково-дослідницька робота, фактично є прототипом кандидатської дисертації, меншої за обсягом (лише 20-25 сторінок), проте з окресленням новизни, актуальності, практичного значення, виконана під керівництвом педагогів, які виступають в ролі наукових керівників.

 

Конкурсу складається з написання науково-дослідницької роботи, написання контрольної роботи з базової дисципліни та  найголовнішого етапу – презентації власної роботи.

Отже, конкурс-захист МАН задовольняє потреби учнівської молоді у професійному самовизначенні та творчій самореалізації відповідно до їхніх інтересів і здібностей; дає можливість поглиблювати та систематизувати знання у різних галузях науки, формувати вміння, навички та культуру наукового дослідження; сприяє формуванню активної громадянської позиції, виховує самостійність, наполегливість, вміння формулювати і захищати власні творчі ідеї.

За результатами проведення І етапу у січні–лютому 2020 року проводиться ІІ (обласний) етап конкурсу на базі закладів вищої освіти міста Харкова, на який будуть направлені 10 учнів від нашого району.

 

 

    

 

Результати І етапу конкурсу ви можете переглянути за посиланням.


Захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

   4 грудня 2019 року на базі Красноградського РЦДЮТ відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 14 конкурсантів захищали роботи в таких наукових відділеннях: Історія, Філософія та суспільствознавство (Соціологія), Науки про Землю, Хімія та біологія, Екологія та аграрні науки.

На захисті з метою методичної допомоги була присутня представник Харківського територіального відділення МАН України Огурцова Наталія Степанівна.

Учні висвітлили теми, які є актуальними та цікавими для молоді, а також можуть впроваджуватися в різних сферах діяльності сучасної людини. Ділилися результатами наукових досліджень, експериментальної діяльності,  соціологічних опитувань, пошукових експедицій. Автори робіт чітко і логічно викладали матеріали. Після доповіді проводилися змістовні дискусії всіх учасників конкурсу-захисту. По переду ще один конкурсний день. А далі для переможців, підготовка до участі в обласному етапі.

 

 

Графік проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у Красноградському районі у 2019/2020 навчальному році


Наказ відділу освіти Краcноградської райдержадміністрації Харківської області від 09.09.2019  № 341 Про проведення районного етапу Всеукраїнських турнірів з навчальних предметіву 2019/2020 навчальному році


23 лютого 2019 року учні 9-10 класів Красноградського ЗЗСО №1 брали участь в очному етапі  Всеукраїнської олімпіади з фізики факультету РБЕКС ХНУ імені В. Н. Каразіна «Радіоолімпіада». Для них провели екскурсію по  факультету РБЕКС, познайомили з лабораторією лазерів. Викладачі факультету прочитали  лекцію з електромагнетизму, познайомили з членами міжнародної організації IEEE (міжнародна некомерційна асоціація спеціалістів в області техніки), яка є світовим лідером в області розробки стандартів з радіоелектроніки, електротехніки та апаратному забезпеченню обчислювальних систем та мереж. Після участі в олімпіаді, на якій  учні розв’язували завдання з радіофізичної тематики, відбувся майстер-класі з радіофізики від студентів факультету. За рішенням журі переможцями стали: Козієва Анастасія нагороджена дипломом ІІ ступеня, Олефіренко Михайло, Рещіков Максим, Зозуля Аліна, Сегеда Альбіна нагороджені дипломом ІІІ ступеня. Учні отримали цінні подарунки з логотипом факультету радіофізики ХНУ імені В. Н. Каразіна.


08 лютого 2019 року учні Красноградського ЗЗСО №1, які пройшли заочний тур, брали участь у Всеукраїнській олімпіаді з фізики факультету РБЕКС ХНУ імені В.Н.Каразіна «Радіоолімпіада».  Під час олімпіади учні розв’язали завдання з радіофізичної тематики. Після виконання завдань, учні ознайомилися з факультетом РБЕКС та міжнародною організацією IEEE, прослухали лекцію про електромагнетизм, відвідали лабораторію лазерів, також брали участь у майстер-класі від студентів факультету.  За результатами олімпіади Зінченко Данііл, учень 8-Б класу, та Сирова Вероніка, учениця 7-А класу, стали переможцями та  нагороджені дипломами ІІІ ступеня. Гришко Максим, учень 8-Б класу, та Машкіна Ангеліна, учениця 7-А класу, отримали дипломи учасника та пам'ятні подарунки.


Наказ відділу освіти Краcноградської райдержадміністрації Харківської області від 26.12.2018  490  "Про організаціюзимової сесії сезонної школи для обдарованих дітей "


Наказ відділу освіти Краcноградської райдержадміністрації Харківської області від 12.12.2018 №462 "Про направлення та склад  команди учнів Красноградського району для участі у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році"


Наказ відділу освіти Краcноградської райдержадміністрації Харківської області від 10.12.2018 №459 "Про підсумки проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році"


Наказ відділу освіти Краcноградської райдержадміністрації Харківської області від 24.09.2018  № 365 "Про проведення І та участь у  ІІ  етапах  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  України в   2018/2019 навчальному році "

Наказ відділу освіти Краcноградської райдержадміністрації Харківської області від 12.09.2018   № 344 "Про роботу сезонної школи для обдарованих дітей  у 2018/2019 навчальному році"


План роботи сезонної школи для обдарованих дітей на 2018/2019 навчальний рік


Циклограма заходів щодо організації роботи з обдарованими і талановитими учнями в закладах освіти Красноградського району


Наказ від 10.09.2018 № 342 "Про проведення районного етапу Всеукраїнських турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"  


Графік  проведення районного етапу  Всеукраїнських учнівських турнірів   у 2018/2019 навчальному році


Активний розвиток цифрових технологій та впровадження їх у всі сфери життя суспільства визначає потребу у фахівцях різних галузей з високим рівнем володіння інженерно-математичними знаннями, розумінням фізичних та інформаційних процесів. Наукові, технічні, інженерні та математичні працівники грають ключову роль в стійкому зростанні і стабільності економіки кожної країни. Соціально значущим завданням стає посилення підготовки учнів у галузі природничо-математичної освіти, що обумовлює пошук нових шляхів організації навчання.

Одним із шляхів розв’язання поставленого педагогічного завдання є STEM-освіта – низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до продовження освіти після школи або успішного працевлаштування, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять. В усьому світі головною цінністю та засобом виробництва стає інтелект. Саме інвестиції в розвиток людського інтелекту будуть найбільш рентабельними в найближчому майбутньому.

АТ «Укргазвидобування» прийняло пропозицію громадської організації «Броботс» щодо спільного проекту зі створення в м. Краснограді студії робототехніки. Цей проект формує у дітей та підлітків іншу культуру мислення та навчання, дає змогу познайомитись з сучасними STEM-технологіями та залучає їх до розвитку в креативній та інноваційній сфері.

На виконання Меморандуму від 20.06.2018 між АТ «Укргазвидобування», Красноградською районною радою, Красноградською міською радою, Громадською організацією «БРОБОТС» про реалізацію спільного проекту з організації студії робототехніки з 10 вересня по 15 вересня на навчання були направлені 4 працівники закладів та установ освіти в місто Бровари Київської області:

    • Озолиньш К.М., вчитель інформатики Добренського НВК;
    • Ткаченко Ю.В., вчитель інформатики Красноградського НВК № 2;
    • Поляков І.В., вчитель інформатики Красноградської гімназії «Гранд»;
    • Букрєєва О.В., завідувач ЛКТО районного методичного центру відділу освіти.

В результаті реалізації проекту студії робототехніки  діти будуть вчитись за новітніми програмами, орієнтованими на STEM-навчання та зможуть реалізовувати власні проекти та міні-стартапи.


 

Пошук

https://sadik.kh.ua/

http://sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/

https://data.gov.ua/organization/ministerstvo-osvity-i-nauky-ukrayiny?page=1

http://nus.org.ua

https://legalaid.gov.ua

https://www.unicef.org/ukraine/uk

http://la-strada.org.ua

Національна дитяча гаряча лінія
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Красноград 2020