Субота, 22.09.2018

Сайт відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

www.portal.rada.gov.ua

www.president.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.mon.gov.ua

http://dniokh.gov.ua

Педпреса

Портал Академії

Регіональний центр зайнятості

http://osvita.ua/

http://krasnogradrda.gov.ua/

Циклограма заходів щодо організації роботи з обдарованими і талановитими учнями в закладах освіти Красноградського району


НАКАЗ Про проведення районного етапу  Всеукраїнських турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році


Графік  проведення районного етапу  Всеукраїнських учнівських турнірів   у 2018/2019 навчальному році


Активний розвиток цифрових технологій та впровадження їх у всі сфери життя суспільства визначає потребу у фахівцях різних галузей з високим рівнем володіння інженерно-математичними знаннями, розумінням фізичних та інформаційних процесів. Наукові, технічні, інженерні та математичні працівники грають ключову роль в стійкому зростанні і стабільності економіки кожної країни. Соціально значущим завданням стає посилення підготовки учнів у галузі природничо-математичної освіти, що обумовлює пошук нових шляхів організації навчання.

Одним із шляхів розв’язання поставленого педагогічного завдання є STEM-освіта – низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до продовження освіти після школи або успішного працевлаштування, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять. В усьому світі головною цінністю та засобом виробництва стає інтелект. Саме інвестиції в розвиток людського інтелекту будуть найбільш рентабельними в найближчому майбутньому.

АТ «Укргазвидобування» прийняло пропозицію громадської організації «Броботс» щодо спільного проекту зі створення в м. Краснограді студії робототехніки. Цей проект формує у дітей та підлітків іншу культуру мислення та навчання, дає змогу познайомитись з сучасними STEM-технологіями та залучає їх до розвитку в креативній та інноваційній сфері.

На виконання Меморандуму від 20.06.2018 між АТ «Укргазвидобування», Красноградською районною радою, Красноградською міською радою, Громадською організацією «БРОБОТС» про реалізацію спільного проекту з організації студії робототехніки з 10 вересня по 15 вересня на навчання були направлені 4 працівники закладів та установ освіти в місто Бровари Київської області:

    • Озолиньш К.М., вчитель інформатики Добренського НВК;
    • Ткаченко Ю.В., вчитель інформатики Красноградського НВК № 2;
    • Поляков І.В., вчитель інформатики Красноградської гімназії «Гранд»;
    • Букрєєва О.В., завідувач ЛКТО районного методичного центру відділу освіти.

В результаті реалізації проекту студії робототехніки  діти будуть вчитись за новітніми програмами, орієнтованими на STEM-навчання та зможуть реалізовувати власні проекти та міні-стартапи.


 

Пошук

http://sadik.kh.ua/ua/

http://nus.org.ua

http://www.unicef.org/ukraine/ukr/

http://la-strada.org.ua

Національна дитяча гаряча лінія
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Красноград 2018