Субота, 28.12.2024

Відділ освіти Красноградської міської ради Харківської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

www.portal.rada.gov.ua

www.president.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.mon.gov.ua

http://dniokh.gov.ua

Педпреса

Портал Академії

Регіональний центр зайнятості

http://osvita.ua/

http://krasnogradrda.gov.ua/

http://krasnograd-rada.gov.ua/

http://krrada.kh.ua/

Зовнішнє незалежне оцінювання 2022

Реєстрацію розпочато

01 лютого стартувала реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Майбутні учасники тестування, які будуть реєструватись у закладах освіти, мають виконати процедуру до 01 березня 2022 року. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до 25 лютого 2022 року.

Випускники шкіл, які у 2022 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

української мови (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мови і літератури (в оцінку ДПА зараховується частина тесту з української мови);

 

математики (рівень стандарту або профільний залежно від того, на якому рівні цей предмет вивчався в школі);

 

історії України (частина тесту «Період XX – початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний залежно від того, на якому рівні цей предмет вивчався в школі) – за вибором випускника;

 

одного з навчальних предметів за вибором випускника: історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

ЗНО-2022 розпочнеться 23 травня тестуванням з фізики, також у травні випускники шкіл складуть тести з хімії та української мови, української мови та літератури. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 17 червня 2022 року.

 

 


ДОДАТКОВА СЕСІЯ та РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО-2021

ІНФОРМАЦІЙНИЙ бюлетень ЗНО - 2021


Учаснику ЗНО: правила проведення тестування

Напередодні проведення зовнішнього незалежного оцінювання радимо учасникам тестування ознайомитись з основними правилами проведення ЗНО. Знання та дотримання процедур проведення зовнішнього оцінювання є одним з ключових принципів успішного складання іспитів.

Допуск до пункту тестування

Для допуску до пункту тестування учаснику ЗНО необхідно пред'явити такі документи:

  • оригінал сертифіката учасника ЗНО;
  • оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті;
  • запрошення-перепустку, яку необхідно самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.

Відсутність одного з перелічених документів або подання його копії унеможливить участь у тестуванні. Читати далі


29 квітня 2021 року на інформаційних сторінках учасників ЗНО Український центр оцінювання якості освіти розмістив запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого вони мають прибути до пунктів проведення ЗНО та пройти процедуру допуску.

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно до 21 травня самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і PIN-кодом, зазначеним у ньому. Радимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування.

Адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання також є в мобільному додатку «Моє ЗНО».

Звертаємо увагу керівників закладів освіти на те, що інформацію про пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання та кількість випускників, які проходитимуть тестування в кожному з них (у розрізі предметів), розміщено в Кабінеті керівника закладу освіти в розділі «Пункти проведення ЗНО». Доступ до сторінки здійснюється за логіном і паролем, отриманими раніше від регіонального центру оцінювання якості освіти.


РЕЄСТРАЦІЯ ЗНО 2021 та внесення змін (перереєстрація)

 

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ 2021

 

 

 

 

Методичні рекомендації ХРЦОЯО щодо реєстрації на ЗНО-2020

Особливостi_ЗНО_2020

Інформація щодо реєстрації на ЗНО -2019

 На сайті УЦОЯО в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації» розміщено інформацію щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2019 році.

 


Учаснику зовнішнього незалежного оцінювання (пам’ятка)


Порядок проведення ЗНО-2019: зміни

Із 2019 року процедура реєстрації учасників та порядок визначення результатів ЗНО дещо зміняться порівняно з попередніми роками.

Відповідні зміни зафіксовано в наказі Міністерства освіти і науки Україні від 07.12.2018 № 1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання».

Так, для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання

  • в основний період реєстрації (цьогоріч – з 5 лютого до 25 березня) зможуть подавати документи особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення, або переселилися з них;
  • у додатковий період реєстрації (цьогоріч – з 3 до 20 травня) зможуть подавати документи особи, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та не встигли зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації.

Важливим нововведенням є розумне пристосування процедури переведення тестових балів з української мови і літератури для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають(ли) повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав». Для таких осіб буде встановлено адаптивний поріг (нижчий за звичайний), а всі тестові бали між адаптивним порогом і пороговим балом «склав/не склав», будуть переводитися в рейтингову оцінку «100 балів». Наприклад, якщо поріг «склав/не склав» ЗНО з української мови та літератури у 2019 році становитиме 23 бали, а адаптивний – 20 балів, то учасники, які здобували загальну середню освіту, наприклад, угорською мовою, й отримали 20, 21, 22, 23 тестових балів, отримають 100 балів на шкалі 100 – 200. Це дозволить таким особам брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

 


До уваги учасників ЗНО!

НОВАЦІЇ В ЗНО   2018

 

Прес-реліз листопад
Що нового очікувати у ЗНО-2018.  Іноземні мови.   ПРЕС-РЕЛІЗ

 

Пункти тестування Красноград                                                                       Пункти тестування Харків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пошук

https://sadik.kh.ua/

https://sqe.gov.ua

https://data.gov.ua/organization/ministerstvo-osvity-i-nauky-ukrayiny?page=1

http://nus.org.ua

https://legalaid.gov.ua

https://www.unicef.org/ukraine/uk

http://la-strada.org.ua

Національна дитяча гаряча лінія
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Красноград 2024