Регіональний центр зайнятості

Головна » 2011 » Листопад » 9 » змагання Кубку України з футзалу
10:49
змагання Кубку України з футзалу

З 3  по 6 листопада  2011 року  в м. Кобеляки  Полтавської області відбулися змагання Кубку України з футзалу  серед  дітей 2002 р.н., в яких взяли участь  і юні футболісти Красноградської ДЮСШ.

В змаганнях брали участь 11 команд, які були розподілені на дві  групи:

- група «А»:  ДЮСШ СК «Мрія» м. Амвросіївка, «Спартак» м. Київ, «Іллічівець» м. Іллічівськ, «Лідер - 1» м. Кобеляки, ФК «Вишневе» м. Вишневе, ДЮСШ м.Красноград;

- група «Б»: ДФК «Дунай» м. Ізмаїл, ДЮСШ «Роздільна » Одеської області, СК «ВАОК» смт. Володимирівка Донецької області , «Лідер – 2 » м. Кобеляки, «Освіта» ДЮСШ м. Городенка.

Честь Красноградської ДЮСШ захищали юні футболісти:  Багачанський Максим, Золотухін Ігор, Абанін Данило, Бурик Ян, Клочко В’ячеслав, Супонєв Максим, Дем’янко Дмитро, Гришин Максим, Домнич Дмитро, Кравчук Андрій, Цехмистро Денис, Рипринцев Руслан. Тренери – викладачі відділення футболу Манька Івана Васильовича та Меркулова Михайла Васильовича:

Вихованці Красноградської ДЮСШ стали переможцями у своїй групі, здобувши перемогу в іграх з командами: ДЮСШ СК «Мрія » з рахунком 12:1, « Спартак» м. Київ – 14: 0, «Іллічівець» м. Іллічівськ – 10:1, «Лідер -1 » м. Кобеляки – 10:2, ФК «Вишневе», м. Вишневе 12:4.

У фіналі зустрілися з переможцями групи «Б» командою СК «ВАОК» смт. Володимирівка.

За підсумками змагань команда футболістів Красноградської  ДЮСШ посіли ІІ призове місце та була нагороджена срібними медалями , грамотами та Кубком.

Переглядів: 824 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0